Jako firma (proszę podać nazwę) na lokalnym rynku w stolicy działamy nieprzerwanie od przeszło dwunastu lat. Prowadzimy przez całe 365 dni w roku skup aut powypadkowych w rozmaitym stanie technicznym. Kupujemy także pojazdy poruszające się po drodze na swoich siłach, jak i niniejsze, jakie trzeba do warsztatu całkowitą drogę holować.

DLACZEGO TO WŁAŚNIE MY?

Pomagamy we wszelakich formalnościach, od wyrejestrowaniu, po sprzedaż samochodu nam.Zawsze oferujemy i płacimy najdoskonalszą cenę, oczywiście po zaakceptowaniu jej przez sprzedającego i jeszcze takiego samego dnia roboczego. Funkcjonujemy uczciwie, nie na granicy przepisów ani przeciwko prawu. Zresztą posiadamy na takową działalność wszelkie niezbędne zgody i nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenie spośród owej branży.

W którym celu prowadzimy nieustanny skup aut powypadkowych ?

Skupujemy:- w imieniu zleceniodawcy, który szuka konkretnego egzemplarza samochodu- spośród przeznaczeniem na dane części (potrzebnych do identycznych modeli aut),-spośród przeznaczeniem do kapitalnego remontu/ odrestaurowania i dalszej sprzedaży,-na wynajem, lecz przed owym, po przygotowaniu kompletnego remontu,-do przetopienia i zezłomowania, w tym również odzysku spośród wnętrza auta dodatkowego surowców i szlachetnych metali-prowadzimy także skup aut powypadkowych zarejestrowanych za granicą, jak i te, jakie poruszające się codziennie po polskich drogach.

Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się spośród nami, tudzież także życzymy szerokiej drogi.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 01.08.2022 01:14:11)

Podlinkuj wpis: